MARIKA USZYŃSKA

Założycielka Stowarzyszenia 'Soul&Base” oraz SOUL & BASE DANCE SCHOOL.

Główna trenerka S&B. Z tańcem związana niemal od urodzenia , przez lata przebrnęła przez wiele styli finalnie zatrzymując się na hip hopie który darzy niezwykłym uczuciem, a wręcz uzależnieniem. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość startów w zawodach i ogromną ilość sukcesów rangi ogólnopolskiej i światowej…ale nie to jest najważniejsze. Swoje miejsce odnalazła gdzie indziej. Jej charyzma, podejście i wyjątkowy styl doprowadziły do założenia Stowarzyszenia Soul&Base w której każde dziecko odnajdzie swoje miejsce, gdzie panuje niesamowita atmosfera i przekazuje się rzetelną wiedzę i umiejętności. Miłość do tańca i do podopiecznych spotkała się w jednym miejscu. Marika to tytan pracy, taneczna pedantka, umuzykalniona dusza i wrażliwy pedagog. Potrafi wyciągnąć z każdego ucznia to co najlepsze.

MIŁOSZ CHAŁA
"MAJLO"

Majlo reprezentujący ekipę EmotionsOfDancers oraz MOK Amfiteatr Radom to tancerz stylu tanecznego HipHopDance urodzony i wychowany w Radomiu. Cała kultura HipHop już dawno przesiąknęła jego życie lecz zawodowo zajmuje się tańcem w swoim zakresie jak i nauczając młode pokolenia. Bierze udział w licznych szkoleniach z instruktorami z Polski oraz zza granicy. Jest trenerem Grupy EmotionsOfDancers oraz ekipy NaBansie. Uwielbia przekazywać wiedzę która posiada oraz dzielić się skillami które cały czas nabywa.

IDA MALEC

Ida, od 6 do 18 roku życia czynna zawodniczka Klubu Sportowego Grawitacja w Piasecznie. Od 4 lat z pasji do sportu trenuje młodych zawodników, chętnie przekazując im swoją wiedzę i umiejętności z zakresu tańca i akrobatyki. Miała okazję pracować w takich miejscach jak Grawitacja Dance Academy, Hangar 646, Akademia gimnastyki Kostov Gymnastics. Od najmłodszych lat szkoliła się w takich stylach jak jazz, disco dance, oraz akrobatyce sportowej, uczestnicząc w warsztatach u takich osób jak Małgorzata Ziółkowska , Kuba Mędrzycki, Wiola Fiuk, Jarosław Tomczewski, Eliza Kindziuk, Brian Poniatowski, Paulina Figińska, Flow , Marte Ashagen, i wielu, wielu innych. Brała udział w wielu zawodach tanecznych w Polsce, a także na arenie międzynarodowej między innymi w Chorwacji, we Włoszech, na Węgrzech, w Niemczech, Austrii, Słowacji zdobywając tym samym wiele tytułów.